Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 83
TÝDEN: 1386
CELKEM: 438779

Aktuální počasí

Počasí dnes:

20. 10. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Navigace

Obsah

Okrsková hasičská soutěž Žehušice 12.5.2018

Letos měla být soutěž kutnohorského okrsku č. 1 pouze jediná. Té horké květnové soboty nás kromě pořadatelství čekala i obhajoba vítězství putovního okrskového poháru pro ženy. Loňské „My ten pohár stejně vyhrajem!“ se letos změnilo na „My ten pohár stejně nedáme!“ A podařilo se. Pohár pro ženy opět zdobí naši hasičárnu. Žehušičtí muži v těžké konkurenci skončili v boji o okrskový pohár stejně jako loni na 3. místě. Naši sbírku pomyslných cenných kovů ještě doplnilo naše nejstarší družstvo mladších žáků, kteří ve své kategorii zaujali místo 2. Zbylá dvě družstva se své role zhostila obdobně hrdě. Improvizovaná přípravka zaujala 3. místo a i poslední družstvo předvedlo skvělý výkon.
Tentokrát jsme hostili celkem 9 družstev dospělých a 15 družstev mladých hasičů. O časomíru se starali zástupci SDH Svatý Mikuláš a zbytek soutěže obstarali výhradně naši členové ve spolupráci s TJ Sokol Žehušice.